İphone’da Müzikleri Zil Sesi Yapmak

Sonunda kendi iPhone’unuz var ve iTunes’un müziklerinizde zaten çok sayıda şarkı olsa bile iPhone’un zil sesleri için en az 99 cent harcadığını keşfettiniz. IPhone’unuza bir zil sesi almak için şarkılarınıza iki kere ödeme yapmak zorunda kalmamak istersiniz. Siz iPhone’a karar verebilmenizi dilersiniz ve aslında iPhone’unuzdaki ses dosyalarını bilgisayarınızdan özgürce ve hızlı bir şekilde kendi sevdiğiniz zil seslerini yapmaktan daha iyi bir şey yoktur.

Iphone Zil Sesi Nasıl Hazırlanır?

Syncios iPhone Ringtone Maker’ı bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. Win Sürümünü İndir, En son sürüm, Windows 10 sisteminde çalışmayı destekler ve iOS 9’u ve en yeni iOS 10’u destekler.

1. Adım

iPhone Ringtone Maker Aracını Başlatın. Syncios’u başlatın ve iPhone’u bilgisayarınıza takın. Pencerenin üst kısmındaki Araç Seti menüsünü tıklayın, sol taraftaki Zil Sesleri Maker’ı bulacaksınız.

2. Adım

Zil sesleri çıkarmak için müzik dosyasını seçin. Şimdi ses dosyasını panele sürükleyip bırakın veya Seç düğmesini tıklayın, sonra bir ses dosyasına veya hatta bir zil sesine göre değiştirmek istediğiniz video dosyasına erişin.

3. Adım

Başlangıç ​​ve Bitiş ayarlarını iPhone zil sesine ayarlayın. Kaynak dosyanın belirli bir bölümünü seçin ve iPhone zil sesi yapın. Sen şarkı veya videoyu oynatabilir, ardından Set başlatmak düğmesi ve ayarlama sonu oynarken başlangıç ve bitiş ayarlamak için düğmeyi. IPhone Metin (SMS) Tonunu yapmak için SMS Zil sesi seçeneğini de kontrol edebilirsiniz.

4. Adım

Çıktının yerini seçin. Tıklayın PC kaydet butonuna ve oluşturulan iPhone zil için bir çıkış klasörü seçin ses seçtiğiniz konuma dışa edilecektir.

5. Adım

iPhone zil sesi hazırlamaya başlayın. Çıkış parçasını iPhone’unuza doğrudan aktarmak istiyorsanız, Kaydet ve Aktar düğmesini tıklamanız ve zil sesi üreticisi uygulamasının aktarma işlemini bitirmesini beklemeniz gerekir.

6. Adım

Zil sesini ayarlayın. Bittiğinde, ayarlara girip yeni zil sesini seçebilirsiniz. IOS cihazınıza gidin, Ayarlar > Sesler > Zil sesini tıklayın, o zaman şu anda içe aktardığınız zil sesi dosyasını bulur ve zil sesi olarak ayarlarsınız. Kendi iPhone zil sesini nasıl oluşturacağınızı biliyor musunuz? Android cihazlarınıza zil sesi de yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın