Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri

Yaklaşık olarak 1 milyar kullanıcısı olan Instagram uygulaması her geçen gün kullanan sayı artarak dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olmaya devam etmektedir. İlk zamanlarda sadece fotoğraf paylaşılan uygulamada, süresi 1 dakikalık videolarda paylaşılmaya başlandı. Bu kadar popüler olan bir uygulamanın tabi ki ilginç kullanıcı sayfaları ve onların takipçileri de olmakta. Bu sayfalarda paylaşılan fotoğraflar veya videolar içinde kullanıcıların beğendiği paylaşımları telefonlarını indirmek isterler. Telefona indirilmek istenen fotoğraflar Instagram uygulaması üzerinden indirmek şu an mümkün değil. Instagram fotoğraf indirme yöntemleri geliştirilen yardımcı uygulamalarla yapılabilir.

Android Telefonlara Instagram’dan Fotoğraf İndirme

Android telefonlarda Instagram fotoğraf indirme yöntemleri için PlayStore üzerinden, Instagram fotoğraf indirme yöntemleri ile ilgili arama yapılırsa birçok uygulama karşınıza çıkacaktır. Bu uygulamalar üzerinden yorumlara ve indirme sayılarına bakarak veya deneme yanılma yöntemi ile kullanarak sizin için kullanılabilirliği uygun olan uygulamayı indirerek Insatagram üzerinden fotoğraf ve video indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İPhone Telefonlara Instagram’dan Fotoğraf İndirme

İphone telefonda Instagram üzerinden fotoğraf indirme yöntemleri için telefonun kendisinde bulunan herhangi bir özellik yoktur. Androin telefonlarda olduğu gibi yardımcı uygulamalarla fotoğraf indirme işlemleri yapabilirsiniz. Bunun için AppStore’a girip Instagram fotoğraf indirme yöntemleri ile ilgili uygulama araması yaparsanız, karşınıza çıkacak uygulamalardan özelliklerine bakarak Instagram fotoğraf ve videoları indirme işlemleri yapabilirsiniz.

PlaySotre ve AppStore içinde bulunan Instagram fotoğraf indirme uygulamaları dışında, internet üzerinden de Instagram’dan fotoğraf ve video indirme işlemlerini gerçekleştiren web siteleri vardır. Bu sitelerin güvenirliliği konusunda dikkatli olmalısınız. Kötü amaçlı web siteleri üzerinden yapacağınız indirme işlemleri telefonunuza virüs bulaştırabilir veya site içinde sürekli çıkan reklamlardan yapacağınız işlemi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bunun için girdiğiniz web sitesinin güvenilirliği konusunda dikkatli davranmalısınız.

Bir Cevap Yazın