Fortnite Mobile Artık Bütün Telefonlarda!

Fortnite Mobile Beta
8 Ağustos 2018 tarihinden itibaren, yalnızca Samsung marka telefonlara sahip olanların oynayabileceği Fortnite Mobile, 13 Ağustos tarihinden itibaren artık bütün telefonlara indirilebilecek.

Geçtiğimiz çarşamba günü, Fortnite Mobile, yalnızca Samsung marka telefon kullananlar için uygulamayı indirilebilir hale getirmişti. Bu durum oyunun buglarının giderilmesi ve geliştirilmesi için sunulmuştu. Ancak Fortnite Mobile ekibinin yaptığı açıklama göre 13 Ağustos 2018 tarihinden itibaren Fortnite Mobile Beta, bütün telefonlarda kullanılabilir hale getirilecek. Bu durumda oyuncu sayısının artmasına bağlı olarak birçok oyun içi sorun, yani bug ortaya çıkacaktır. Ne yazık ki bu sorunların önüne tamamen geçebilmek mümkün değil. Ancak Fortnite ekibi, bu oyun içi sorunlar üzerinde oldukça büyük bir çaba ve gelişim göstermekte. Peki hangi telefonlar, bu uygulama kullanımına açıktır?

 

Fortnite Mobile Beta Oyunu Nereden İndirilebilir?

Fortnite Mobile Hangi Telefonlara İndirilir?
Fortnite Mobile Hangi Telefonlara İndirilir?

Fortnite Ekibi, Google’nin yaptığı %30’luk kesintiden sonra uygulamayı kendi web sitesi üzerinden indirilebilir hale getirdi. Yani bu durumda uygulamayı Google Play üzerinden indiremeyeceksiniz. Bunun dışında web sitesi üzerinden bazı sorunlar oluşsa da, Fortnite oyununu indirmek isteyenler bu sorunlara katlanmak zorunda kalacaklar. Bunun dışında oyunu indirmek için davetiye için sıraya girmeniz gerekmektedir. Biraz şanslıysanız davetiyeniz onaylanacak ve oyunu indirebileceksiniz. Peki bu davetiye nasıl yapılır?

 

Fortnite Mobile Beta Davetiyesi Nasıl Yapılır?

Fortnite Mobile İndirme
Fortnite Mobile İndirme

Fortnite Mobile Beta oyununda davetiye almak için buraya tıklayarak kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Bu kayıt için öncelikle telefon modelinizi seçmelisiniz. Sonrasında ise e-posta adresinizi yazarak beklemeye başlayabilirsiniz. Davetiyeniz kabul edildiği taktirde mail ile bilgilendirileceksiniz.

 

Fornite Mobile Beta Hangi Telefonlar İle Uyumludur?

Bu uygulamanın öncelikli telefonlar sırası şu şekildedir;

Samsung Galaxy: S7 / S7 Edge, S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4

Google: Pixel / Pixel XL, Pixel 2 / Pixel 2 XL,

Xiaomi: Blackshark, Mi 5 / 5S / 5S Plus, 6 / 6 Plus, Mi 8 / 8 Explorer / 8SE, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Note 2

Asus: ROG Phone,

Zenfone 4 Pro, 5Z, V Essential: PH-1

Nokia: 8 OnePlus: 5 / 5T, 6 Razer: Phone

Huawei: Honor 10, Honor Play, Mate 10 / Pro, Mate RS, Nova 3, P20 / Pro, V10 LG: G5, G6, G7 ThinQ, V20, V30 / V30+

ZTE: Axon 7 / 7s, Axon M, Nubia / Z17 / Z17s, Nubia Z11

Bir Cevap Yazın