Çukur 2. Sezon Tahminleri

Çukur Dizisi

Geçtiğimiz ayda sezon finali yapan Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur, izleyenleri hayrete düşüren bir bölüm ile sezonu kapattı. Ardından birçok soru işareti bırakan Çukur dizisi, gelecek sezonla ilgili hiçbir bilgi vermedi. 2. Sezonda olup biteceklerle ilgili analiz yapmak bize kaldı. İşte karşınızda Çukur 2. Sezon Tahminleri.

 

Çukur 2. Sezon Tahminleri

Çukur 2. Sezon Tahminleri
Çukur 2. Sezon Tahminleri
  1. Tahmin: Dizinin son bölümünde Yamaç’ın tüm ailesi vurulmaktadır. Kimin ölüp kimin yaşayacağıyla ilgili ipucu vermeyen senaristler, sürprizleri 2. Sezona saklamıştır. Çukur’un babası Ercan Kesal’ın bu yaz bıyıklarını kesmesiyle birlikte diziden çıktığı söylenmektedir.

 

  1. Tahmin: Çok merak edilen diğer bir soru Çukur’u kim yıkmak istemektedir? Çukur’un tüm bölümleri boyunca Koçovalılar’ın birçok düşmanı olmuştur. Bunlardan bazıları kesin ölmüşken Baykal Bey’in ölümü çok şüphelidir. Bir diğer olasılık da Elvis’in sevgilisinin intikam alabileceği ihtimalidir.

 

  1. Tahmin: Sezon finalinin son sahnesinde Yamaç, Vartolu ve yüzü gösterilmeyen birisi Çukur’u tekrar geri kazanmak için bir araya gelmektedir. Bu kişinin Yamaç’ın hapishanedeki ağabeyi Cumali olacağı kulaktan kulağa dolaşmaktadır. Peki Cumali karakterini hangi ünlü oyuncumuz canlandıracak? Bu konuda ilk görüş Nejat İşler’in diziye dahil olacağı yönündedir. Diğer bir görüş ise Ufuk Bayraktar’ın Cumali karakterini canlandıracağı söylenmektedir.

 

  1. Tahmin: Vartolu ve Medet’in nehir kenarında oturdukları sırada Saadet’i, Koçovalılar’ın düşmanı kaçırmıştır. Daha sonraki kısımlardan da anlaşılacağı gibi Vartolu, Saadeti bulamamıştır. Peki Saadet’e ne oldu? Öldürüldü mü? Yoksa bir yerde tutsak mı edilmekte? Bu konuda da bir çok soru işareti bırakan senaristler geride hiçbir ipucu bırakmamaktadır. Ama Saadet’in hamile olduğu göz önüne alınırsa ölmediği ihtimali çok yüksektir.

 

  1. Tahmin: Dizide Çukur’u yakıp yıkan adamların yüzüklerinde iç içe geçmiş çatı sembolü kullanılmıştır. Bunun anlamı ‘’aile, arkadaş ve Koçovalılar yok oldu, sadece çatı kaldı’’dır.

 

  1. Tahmin: Emrah, Yamaç’ın elinden Sena’yı almıştı. Emrah’ın ölmesiyle Sena’ya ne olacak? Birisi tarafından tutsak mı ediliyor yoksa tekrar Yamaç’a geri dönecek mi? Dizinin bu kısımları çok karanlık kalmıştır. Tahminlere göre Sena bir başkasının elinde. Belki de Koçovalıların düşmanı Saadet’i kaçırdığı gibi Sena’yı da kaçırmıştır.

 

2. Sezon Nasıl Olacak? Nasıl Devam Edecek?

 

Son bölümde Çukur’un tamamen yıkıldığını gördük. 2. Sezon, ‘’Çukur’u yeniden eski haline getirme’’ sezonu olacaktır. Yamaç, Vartolu ve Cumali üçlüsü, ailelerinin intikamını almaya çalışacaktır. Bu hikaye aynı İdris’in Çukur’u kurma hikayesine benzemektedir. Yamaç’ta aynı babası gibi sıfırdan bir

Bir Cevap Yazın