Yeni Yarışma Fan Sayfası : Göz6evi.net

Göz6 Evi yarışmasının tanıtımı Haziran ayı sonunda TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2016 yarışmasındaki bir konseyde Acun Ilıcalı tarafından yapılmıştı.

Detayları kısaca anlatılan Göz6 Evi yarışmasında 8 erkek ve 8 bayan yarışmacı olacağı, belirli bir eleme sürecinden sonra1 kadın 1 erkek yarışmacının kazanacağı ve büyük ödül olarak Survivor 2017’ye katılacağı duyuruldu.

Yarışma hakkında çok az detay paylaşıldığı için insanlar arasında belirli bir ilgi ve merak uyandı. Hemen arkasından başlayan başvuru sürecinde ise birçok kişi başvurularını gerçekleştirdi ve Göz6 da yarışmacı koltuklarından birine oturmaya çalıştı.

 

goz6evi-net

 

Goz6evi.net de bu süreçte takipçilere hem bilgi akışı sağlamak, hem çok fazla bilinmeyeni olan yarışma hakkında yorumlara dayalı yazılar paylaşmak, sosyal medyada geçen son dedikoduları paylaşmak ve sayfa takipçileri tarafından goz6@goz6evi.net mail adresine ulaştırılan adaylara ait bilgi ve resimleri paylaşarak yarışma öncesinde adını duyurmak amacıyla kuruldu.

Amaç, Göz6 Kızlar – Erkekler yarışması ile ilgili bilinen bilinmeyen tüm detayları ortaya koymaktır. Siz de bu sayfayı sık sık takip ederek en güncel bilgiler ve yarışmacılar ile adaylar hakkında bilgiler alabilir, sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir