Toplu SMS’in Kullanım Alanları ve Faydaları

 

Sürekli gelişen teknoloji beraberinden haberleşmeyi de geliştirmiştir. Artık haberleşme eskiye nazaran daha kolaylaşmıştır. Kabul etmemiz gereken bir gerçek varsa oda SMS’in haberleşme alanında büyük önem arz ettiğidir. Tabii SMS’lerde gün geçtikçe gelişti ve günümüzde hemen hemen aklınıza gelebilecek bütün sektörlerde kullanılan toplu SMS’ler ortaya çıktı.

Toplu SMS’ler dediğimiz gibi neredeyse aklınıza gelebilecek bütün sektörlerde kullanılıyor. Bizim SMS’te bu toplu SMS ihtiyacını en güvenilir ve ucuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan bir firmadır. Gelelim toplu SMS en çok hangi alanlarda kullanılıyor:

Toplu SMS’in en çok kullanıldığı alanlardan biri olan turizm Sektöründe toplu SMS ile müşterilerinize tatil kampanyalarınızı, turlarınızı, tur veya tatil programlarında değişiklik olduğu takdirde olan bu değişiklikleri müşterilerinize bildirebilirsiniz. Müşterileriniz rezervasyonlarını ve ödemelerini bilgilendirebilirsiniz.

 

bizim-sms-pratik-panel-toplu-sms

 

Toplu SMS’in kullanıldığı diğer bir alan ise mağazalar ve marketlerdir. Mağazalar ve marketler genelde toplu SMS’i müşterilerine indirimdeki ürünlerini haber vermek için veya doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde kutlama mesajı  ve hitaplı mesaj yollamak için kullanmaktadırlar.

Başka bir alan ise bankacılık sektörüdür. Bankalar genellikle müşterilerine kredi veya kredi kartlarının son ödeme tarihi ile beraber olan borç tutarını SMS olarak gönderiyorlar. Bunun yanı sıra bankalarda müşterilerinin doğum günü gibi özel günlerini de mağaza ve marketler gibi toplu SMS ile kutluyorlar.

Toplu SMS dağıtım sektöründe de en çok kullanılan haberleşme yöntemlerinden birisidir. Toplu SMS ile saha olan elemanlarınıza yeni stokları ve yön bilgilerini iletebilirsiniz. Müşterilerinize ise sipariş verdiği ürünün nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini bildirebilirsiniz.

Sizde müşterilerinize veya elemanlarınıza, Bizim SMS sayesinde uygun ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik her bütçeye uygun Toplu SMS tarifelerimiz mevcuttur.

1 Cevap

  1. Kaan Köse dedi ki:

    Hmm, sanırım en son yasaklanmıştı toplu sms yollamak öyle değil mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir