Toplu SMS’in Eğitim Sektörüne Sağladığı Kolaylık

 

Günümüzde toplu SMS’i kullanmayan firma yok diyebiliriz. Her sektörde yoğun bir şekilde kullanılan toplu SMS, eğitim sektöründe de sık sık karşımıza çıkmaktadır. Eğitim sektöründe son yıllarda çok fazla kullanılan toplu SMS’ler okulları da velileri tek tek arayıp öğrencinin son durumunu anlatmaktan kurtarıyor.

Eğitim sektöründe toplu SMS en çok e-okul alanında kullanılıyor diyebiliriz. E-okul SMS sayesinde öğretmenler velilere öğrencinin not durumunu, devamsızlık durumunu ve not ortalaması gibi bilgilendirmeleri rahatlıkla iletebiliyor. E-okul SMS bu yönüyle eğitime büyük bir katkı sağlamıştır diyebiliriz. Bu toplu e-okul SMS’lerini ise Bizim SMS sayesinde rahatlıkla gönderebilirsiniz. Özellikle e-okul uyumu pratik panelimiz size bu konuda büyük kolaylık sağlayacaktır. Diğer karışık panellerin aksine biz panelimizi eğitimcilerin rahat kullanabilmesi açısından oldukça basit bir hale getirdik.

 

bizim-sms-pratik-panel-toplu-sms

 

Eğitim sektöründe toplu SMS’i e-okul dışında etüt merkezleri gibi sınava hazırlamaya ve derslere yardımcı olmaya yönelik olan eğitim kurumları da kullanabilir. Bu eğitim kurumları toplu SMS sistemini genellikle öğrencinin yapılan deneme sınavından aldığı notu bildirmek, öğrencinin derse gelip gelmediğini bildirmek, ödemeleri bildirmek ve veli ile görüşmek istendiğinde bildirmek amaçlı kullanmaktadır. Görebileceğiniz gibi eğitim sektöründe neredeyse her alanda toplu SMS kullanılmaktadır.

Bir etüt merkezinin sahibiyseniz veya öğretmenseniz velilerinize öğrencilerin son durumları toplu bir şekilde bilgilendirmek isterseniz mutlakla toplu SMS sistemini kullanmanız gerekir. Bu konuda da ilk tercihiniz SMS’leri pratik paneli sayesinde rahatlıkla atabileceğiniz Bizim SMS olmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir