Sosyalmedyacci.com

Takip edilesi bir blog : sosyalmedyacci.com

 

“En”ler listemizin ikinci sırasını sosyalmedyacci.com alıyor. Her yerde aynı şeyi gördüm ben de yazmadan edemeyeceğim, tek değil iki ‘c’ var bilginiz olsun.

Sayfaya girdiğimde dikkatimi çeken ilk şey ücretsiz e-kitap oluyor : “Fark yaratan 36 sosyal medya kampanyası” . Tabi ki hemen indir diyorum ve mail listesine abone oluyorum. Gelen kitabı hızlıca incelediğimde sosyal medya gerçeğinin özellikle ticaret üzerindeki etkilerinden söz eden kısa ve etkileyici bilgilere ulaşıyorum.

Blog yazarı hakkındaki kısmı incelediğimde başarılı bir içerik pazarlama, sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanının blogunu incelediğimi farkediyorum. Oradan optimizeacademy.com u görüyor ve başarılarını sadece burada değil farklı sayfalarda da devam ettirdiğini görebiliyorum.

Blogu biraz daha incelediğimde görebildiğim kadarıyla 150’nin üzerinde özgün makalesi, kampanya incelemesi ve trend analizi yaptığını görebiliyorum. Özellikle pazarlama konusunda başarısını sayfasına yansıtmış ve biz takipçilerine zevkle okuyacağı ve her türlü faaliyetinde kullanabileceği değerli bilgiler sunmuş.

Sayfanın genel olarak ticari bir kaygı taşımadığını sayfada göremediğim reklamlardan anlıyorum. Genel olarak göz yormayan bir tema ve fotoğraflarla desteklenmiş metinler okumayı kolaylaştırıyor.

Bu sayfayı da “en”lerime alıyor ve gerek bu sayfada gerekse diğer projelerimde kullanmak üzere aktaracağı bilgileri zevkle takip etmeye başlıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir