Sosyalfilm.com

Bir Blgcm incelemesinden daha merhabalar. Bugün paylaşacağımız sayfa bir film sayfası. “En sosyal ve güncel film sitesi” sloganıyla sanal alemdeki yerini almış olan Sosyalfilm.com .

 

Sosyalfilm, diğer birçok film sitesinin aksine siteye girdiğinizde her yerden fırlayan reklamlarla değil, sade ve göze hitap eden hoş bir tema ile karşılıyor sizi.

 

Üst kısımda yer alan kayar çubukta son zamanların en sevilen ve en çok izlenen filmleri yer alıyor. Üst menüden ise IMDB puanı 7 ve daha yukarısında olan filmleri, 1999 yılından günümüze kadar olan tarihleri yıl yıl seçerek o yıl vizyona çıkan filmleri, ve türe göre seçerek dilediğiniz filmi izleme imkanı veriyor.

 

sosyal-film-blgcm-com

 

Türe göre seçmek istediğinizde ise aileden aksiyona, bilim kurgudan korkuya, gerilimden gizemliye, maceradan müzikale ve daha birçok seçenek sizi karşılıyor.

 

Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekli olan filmlerle dilediğiniz filmi ister anadilinde alt yazılı, isterseniz Türkçe seslendirmeli olarak izleyebiliyorsunuz. Bana sorarsanız alt yazılı filmlerden şaşmamak lazım. Çok acıklı bir sahne iğrenç bir seslendirme ile gülünç bile olabiliyor bazen 🙂

 

Herhangi bir filmi izlemek için seçtiğinizde önce sizi film ile ilgili bilgilendirme amaçlı bir sayfa ve fragman karşılıyor. Daha sonra ise seçeneklerden tek part olarak ister 720p ve 1080p olarak yüksek çözünürlükte isterseniz kota dostu 240p, 360p ve 480p çözünürlükte izleyebiliyorsunuz.

 

Blgcm.com olarak internetten film izleyeceğiniz zaman “En sosyal ve güncel film sitesi” olan Sosyalfilm.com u tercih etmenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir