Şeker Patlatma Oyunları Çılgınlığı

Bildiğiniz gibi son yılların en çok oynanan oyunlarından birisi Candy Crush oyunudur. Bu oyun yıllardır en çok oynanan oyun olma özelliğini taşımasından ve gerçekten çok ama çok eğlenceli olmasından dolayı birçok farklı versiyonu oyun piyasasına sürüldü. Hatta biraz abartmış bile olabilirler çünkü bu şeker kırma oyunları gerçekten sayı olarak bütün diğer oyunlarından toplamından bile fazla. Ancak yine de farklı türleri bile diğer oyunlardan daha çok tercih edilmektedir.

Bu oyunların çok oynanmasının sebeplerinden birisi insanların görme ve bakma arasındaki farkı anlamalarına yardımcı olması olabilir. Ancak bize kalırsa en önemli sebebi bu oyunların çok renkli olmasından kaynaklanıyor. Ayrıca jelibon patlatma, jöle eşleştirme gibi versiyonları ile de insanların iştahlarını açtığı yönünde düşüncelerimiz bulunmaktadır.

Oyunların bu kadar çok sevilmesinin sebeplerinden en önemlisi de temelde hepsinin aynı kurala sahip olması da olabilir. Yani en az üç adet aynı türden olan nesneyi ya eşleştirip ya da onlara dokunarak onları yok etmeye çalıştığınız zaman puanları kapıyorsunuz. Bu türde ilerlemeli oyunların bu kadar şeker tadında olması insanı gerçekten onları oynamaktan alıkoyamıyor olsa gerek.

Oyunlar neden çekici geliyor bilinmez ancak bu engelsiz oyunları meb oyunları oyna seçeneği sayesinde derinlemesine oynayabilir ve bu deneyimi sonuna kadar siz de yaşayabilirsiniz. Hem renkler arasındaki seçimleri yapabilme beceriniz artacak hem de keyifli anlar yaşayacaksınız. Şeker patlatma oyunları sizi de buralarda bir yerde bekliyordur elbet, siz de keşfe çıkın.

meboyunoyna-sekerpatlatma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir