Online Web Tabanlı Browser Mafya Oyunu Ejder Mafyası

EjderMafyasi temel olarak aile savaşlarını konu alan web tabanlı, çok oyunculu bir mafya oyunudur.

 

Dünyaya yeni geldiğinizi düşünün. Bildiğimiz dünya falan değil. Her türlü pisliğin döndüğü, sokak serserilerinin her köşe başını tuttuğu, mafyaların şehirlere ve ülkelere hükmettiği bir dünya. Temel olarak sokak serserisi olarak ( belki de toy bir gaspçı) başladığın bu alemde amacın mafyaların ileri gelen üyelerinden olmaktır. Bu pis dünyada hayatta kalabilmenin gereklerini yerine getirmelisin. Gerektiğinde ekonomik, gerektiğinde ise siyasi gücünü arttırarak hayatta kalmalısın. Dostluk bağlarını ihmal etmemeyi unutma küçük serseri. Bunu yaparken aslında kimseye güvenmemen gerektiğini aklından çıkarma, ya öl ya da öldür! Hayatta kal ve dünyayı kendi yasalarına göre yönet!

ejder-mafyasi-blgcm-com

 

Bu dünyada mesleğinizi kendiniz belirlersiniz. İster bir içki kaçakçısı, ister bir mafya babası, ister suçunu büyük titizlikle yapan bir soyguncu… Tabii ki biz size tetikçi veya kapkaççı olamazsınız demiyoruz. Bir mafya, yer altı dünyasında yapılabilecek her türlü pisliği burada yapabilir. Burası EjderMafyasi! Çocuk parkı değil!

 

Şimdi artık sıra sende! Eline silahını, üstüne deri ceketini al ve suç işlemeye hazırlan. Artık doğduğun yer, ebeveynlerin önemli değil. Tek güvencen belindeki silahın ve bileğindeki kuvvetin. Gücünü göstermenin tam sırası! EjderMafyasi artık dağıldı; peki ya sen bu dünyada sağ kalacak mısın?

 

ejder-mafyasi-blgcm-com

 

EjderMafyasi sana güç vaat ediyor!

İmparatorluğunu kur >> www.ejdermafyasi.com

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir