İlk sıramız : hizliadam.com

İlk sıramız : hizliadam.com

 

Merhabalar.

“En”lerden ilk incelemeye başladığım sayfa hizliadam.com oldu. Google’a “en iyi bloglar” yazdığımda en üst sırada olduğunu görünce hemen incelemem gerektiğine karar verdim.

Sayfaya girdiğimde siyah-beyaz göz yormayan bir tema ile oldukça geniş bir menü karşıladı beni. İlk dikkatimi çeken “kazançlarınızı arttıran blog” sloganı oldu. Nasıl yani diye düşünürken yazılara kısaca bir göz gezdirdim ve bir blog yazarı için hem daha iyi bir sayfaya hem de daha fazla kazanca sahip olunabileceğini farklı farklı yazılarıyla açık, anlaşılır ve uygulanması basit yöntemlerle anlattığını gördüm.

Blogunun 2’inci yaşını doldurmuş olduğu Ağustos ayındaki yazısında şu ana kadar ulaştığı noktaları özetlemiş. Geriye dönüp 1’inci yaşını doldurduğunda yazdığı yazıyı da okudum ve toplamda 2 yıl gibi bir sürede nerelere gelinebileceğini gördüm ve takdir ettim.

Güncel bir şekilde paylaşıma devam etmesi ve yazıların altındaki her yoruma tek tek ve kısa bir süre içerisinde yanıt vermesi sayfası ile yakından ilgilendiğini gösterdi bana.

Anlatacak o kadar çok şey var ama şu an belki de 200’ün üzerindeki özgün makale sayısı, yorum sayısı, sosyal medya takipçisi ve günlük okunma oranıyla özenilmemenin elde olmadığı bu sayfa benim de sürekli takip edeceğim blogların arasında yerini aldı. Keyifli okumalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir