Fozdemir.com

Fozdemir.com

 

Merhaba. Bu yazımızda 5 yılı aşkın blog hayatına sahip fozdemir.com u inceleyeceğiz elimizden geldiğince.

İncelemeye yazarın kendi hakkında yazdıklarıyla ilgili kısmı okumayla başladım. Genç yaşına rağmen başarılarla dolu bir web geçmişine sahip Fatih Ozdemir birden fazla blogda yazarlık yapıyor. Bunların başında tabi ki Fozdemir geliyor ama bunun dışında en büyük şehir blogu Giresun Blog, Turkcell ve Radikal’in bloglarında yazarlık yapmaya devam ediyor. En iyi genç girişimci ve en iyi blog ödülleri aldığı ödüllerden sadece birkaçı.

Fozdemir’e gelecek olursak tablet kullandığım için sayfayı açtığınızda mobil uygulama indir mesajı karşınıza çıkıyor ve mobil uygulaması olan bir blogla karşılaşmak beni şaşırtıyor.

İlgi alanları, deneyimler ve seyahatler ana başlığı olmak üzere 50’den fazla kategoride yüzlerce yazı yer alan blog takipçilerine birçok konuda bilgi vermekle kalmayıp eğlenebilecekleri sürprizler de sunup, yazarın hayatındaki her türlü faaliyeti yakından takip edebilecekleri bir sayfa halini almış.

Temasındaki renklerin uyumu ve logosu gayet güzel durmuş. Bir tek ilk bakışta biraz karmaşık durabilir ama o da içerdiği bilgi doluluğundan diye değerlendiriyorum. Blogcum olarak Fozdemir’e ve yazarina blog hayatında başarılar diler nice 5 yıllara deriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir