Egonomik.com

egonomik

 

Bu yazımızda 7’nci yılını bitirmeye az kalmış, 10’a yakın kategoride 3000’e yakın özgün içerik barındıran bir blog ile devam edeceğiz. Kimden mi bahsediyorum? Yine en iyi bloglar arasında yer alan egonomik.com ‘ dan.

Öncelikle sayfaya girdiğinizde sizi karşılayan “EGO” logosunun üzerindeki Türk bayrağı çok hoşuna gidiyor insanın. Dumanı üzerindeki mavi kahve fincanın ikonu da ayrı bir güzel.

Şıklık ve sadeliğin bir arada olduğu tema ile her şey elinizin altında. Kodlama, web tasarım, wordpress, teknoloji, internet, video, eğlence ve yaşam gibi kategoriler ile bunlara ait alt kategorilerde 7 yılın vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellikle yayınlarına devam etmekte olan EGO’nun yazarı ve yöneticisi Caner Öncel, ünlü bir bilişim firmasında web geliştirme uzmanı olarak görev yapıyor.

Sürekli güncel tutulan içerik ile yapılan yorumlara verilen cevaplar sayfaya gösterilen değeri ve özeni gösteriyor. Özellikle kodlama ve wordpress ile ilgili konular bizim de dikkatimizi çekiyor ve egonomik.com ‘ u sıkça ziyaret edilmesi gereken sayfalar aarasındaki yerini almak üzere Önemli Sayfalar kategorimize ekliyorum. Blgcm.com olarak bizim de temennimiz bir gün geriye bakıp 7 yıl olmuş diyebilmek sanırım 🙂 İyi okumalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir