Dolandırılmamak için mutlaka uğrayın : Dolandiricilik.net

Nedir Dolandiricilik.net?

Son dönemde gittikçe artan dolandırıcılık olaylarına karşı çıkmaya çalışan, siz değerli takipçilerimizin can ve mal güvenliği için başınıza gelebilecek olaylar karşısında ne yapabileceğinizi anlatmaya ve uygulatmaya çalışan bir platformdur dolandiricilik.net. Yazarın kendisi de bir dolandırıcılık mağduru olarak amacının kesinlikle halkımızı aynı şekilde dolandırmak isteyenlere karşı uyarmaktır.

 

dolandiricilik-net

 

İnternet ortamından telefona, alışveriş ortamından arkadaş ortamlarına, sahte altınlardan sahte dolar ve eurolara kadar hemen her türlü akla gelebilecek ve gelmeyecek alanlarda, yalan dolanlarla sizleri kandırmak isteyebilirler. Yazarın hem kendi araştırmaları, hem de takipçilerin katkısı ile güzel bir sayfa hazırlayarak bu kötü niyetli insanların taktiklerini ortaya koymak, daha fazla insanın canının yanmaması için uğraşan bir sayfa. Yazar çabası karşılığında bir tek kişi bile olsa bu kötü insanların elinden kurtulursa bunu mutluluk sebebi olarak görüyor.

Kimisinin yeni çektiği kredisi, kimisinin son parası, kimisinin çocuğunun ameliyat parası, kimisinin ise kefen parası. Kimler kimler götürüp teslim etti bu paraları bu dolandırıcıların eline. Kimisi jandarmaya polise savcılığa gitti. Şüpheliler bazen bulundu bazen bulunmadı. Peki paraları ne oldu? Çok küçük bir oranda insanın parası geri geldi. Gerisi… Gerisi gitti. Siz de lütfen bu sayfada yer alan konuları dikkate alın paranızı dolandırıcılara kaptırmayın.

 

www.dolandiricilik.net

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir