Datnoobs.com

CS:GO

 

Oyunlar geçmişte olduğu gibi günümüzde de çok önemli bir yere sahip. Küçüçük çocuklardan gençlere, yetişkinlerden yaşlılara kadar hemen herkesin belirli dönemlerde de olsa sevdiği ve oynamaktan asla bıkmadığı bir oyunu oluyor. Ciddi bir oyuncu kitlesine ulaşan oyunlardan bir tanesi de şu anda 50 milyonu aşkın oyuncuya sahip olan CS:GO.

İşte bu kompleks oyunda bir başarı elde etmek adına deneyimleri ve izlenimleri ile araştırmaları sonucu elde ettiği bilgileri paylaşan Bora Güneş’in blogu datnoobs.com Blogcumun bu yazısındaki konusu. “Bu oyunda başarılı olmak istiyorsanız çok çabalamanız lazım.Ama sadece oynarsanız istediğiniz konuma gelmeniz yıllarınızı alır.O yüzden dışardan küçük bir destekle kendinizi katbekat daha iyi bir yerde görmek için tek yapmanız gereken siteye bir göz atmak.” diyen yazarımız CS:GO ile ilgilenen tüm kullanıcıları sayfasına beklemektedir.

Tema olarak bizimle aynı temayı paylaşan bu sayfanın tam olarak Türkçeleşmesi ve menülerin düzenlenmesiden sonra çok daha fazla kişinin ilgisini çeken bir sayfa olacağından şüphemiz yok. Blgcm.com olarak bu bloga başarılar diler paylaşımlarının devamını dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir