Burakoli.com

Burakoli

 

Şimdiye kadar okuduğum en samimi bloglardan biri sıradaki blogumuz. İnceleme esnasında en fazla vakit geçirdiğim bloglardan biri : Burakoli.com . Aynı zamanda bir Vlog’a sahip olan yazar Burak Güngör kendisini “Kişisel gelişim kitaplarını çok seven, az gezip çok araştıran bir üniversite öğrencisi.” , blogunu ise “atıştırmalık kişisel blog” olarak tanımlıyor.

2008’den beri faaliyette olan blogun geçtiğimiz yıl en iyi blog ödülü aldığını belirtmeden geçemeyeceğim. Pati şeklindeki ikonu ve logosundaki kedi kedilere ilgisi olan beni daha da cezbetti. Nedenini merak ettiğimde yazarın Alex isimli kedisi olduğunu gördüm.

Özellikle oyun ve uygulamalarla ilgili paylaşımlarıyla ilgili dikkat çeken blogta sinema, günlük, ‘haydaa’ bölümleri yer alıyor. Hemen her alanda paylaşımlar yapılıyor. ‘Haydaa!’ kategorisi pek alışık olduğumuz başlıklardan olmadığı için ilk girdiğim yer orası oldu. Geçtiğimiz yaz yazmış olduğu kazandığı paralarla ilgili yazısı akıllara “Şüphesi yeter!” sözünü getirdi aklıma. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim. İşte linki > Burada

Blgcm.com olarak yeni açıldığımız için böylesine güzel ve tecrübeli sayfalarla ilgili yazacak çok fazla şey bulamıyoruz. Umarız biz de böylesine takip edilen, yorumlanan, hakkında haberleri yapılan sayfalar arasına gireriz. Burakoli.com ‘ a da nice uzun yayın hayatları ve nice nice takipçiler dileriz. İyi okumalar.

1 Cevap

  1. Burakoli dedi ki:

    Değerli yorumlarınız için çokça teşekkür ederim. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir