Blografi.net

Blografi
Blgcm.com olarak her geçen gün yeni sayfaları sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bugünkü yazımızın konuğu : Blografi.net . Blografi global web’de ciddi rekabet içeren bloglama, sosyal medya ve bloglarınız yolu ile dijital pazarlama hakkında inceleme ve analiz sunumlarına yer verilen blog konseptli bir site.
Türkçe web’de bu konuda gerek ilk gerekse lider konumda blogculara ve online pazarlamacılara ışık tutacak ve onları ihtiyaç duydukları analiz ve bilgilerle donatma amacı güden bir konsept içerisinde oluşturulmuş bir sayfa Blografi . Blogculuk dünyasına yeni adım atmaya hazırlanan ya da bu sektörde yer alıp kendini geliştirmek isteyen başlangıç seviyesinden tutun üst düzeye kadar tüm blogcu ve dijital pazarlamacıların 1. derecede başvurabileceği bir kaynak olma vizyonu ve misyonundadır.
27.06.2013 tarihinde yayın hayatına başlamış olan bu blog güncel ve özgün olarak, sürekli ve kalıcı içerik sağlama amacındadır. Tema olarak her aradığınıza rahatça ulaşabileceğiniz sade ama detaylı bir tema seçilmiş. Sayfada dikkatimizi çeken bölümlerden biri de yazarımız olun kısmıdır. Siz de sayfadaki gerekli alanları doldurarak Blografi’de yazar olabilirsiniz.
Blgcm olarak Blografi’ye blog hayatının incelikleri konusunda yazdıklarından ötürü teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. İyi okumalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir