Birkacsatir.com

Birkacsatir

 

İnsanların günlük yaşantılarını göz önüne getirdiğimiz zaman birçok şeyin ucu internet kavramına çıkıyor. Gelişen ve değişen dünya içerisinde internetin olmadığı bir yaşam düşünemiyoruz. İnternet ve teknoloji kavramlarının gelişmesi olumlu ve olumsuz olarak değerlendirilebilir. Biz, burada şu an bu yazıyı okuyanlar olarak bu kavramların genelde olumlu yönlerini düşündüğümüzü değerlendirmemiz yanlış olmaz sanırım.

İnternet kavramının gelişmesi ve günlük hayatımıza girmesi ile birlikte insanlar düşüncelerini ifade etmek için kişisel blog sayfaları oluşturuyorlar. Blogcum olarak bu yazımızda inceleyeceğimiz birkacsatir.com blogunun yazarı Yunus Emre bey kendini şu şekilde ifade ediyor : “Bu akıma ilk başlarda karşı çıkmama rağmen bir süre sonra olumlu taraflarını düşündüm. Bununla birlikte de kişisel blog açmaya karar verdim. İnsanlara bildiğim konular hakkında yazarak insanlara yardımcı olduğumu düşündüğüm paylaşımlarım sayesinde kendi kişisel davranışlarım da gelişiyor.”

Güncel, Teknoloji, Eğitim ve Film kategorilerinde yazılar bulunan kişisel blog 16 Eylül 2015 tarihinde kurulmuş.  Konular ilgi çekici ve içerik özgün. Güncel tutulmaya çalışılan blogda her geçen gün yeni içerik eklenmekte. Tema genel olarak koyu olmasına rağmen yazı bölümündeki açık renkler okuma konusunda herhangi bir sorun yaşatmıyor.

Blgcm.com olarak Birkacsatir Kişisel Blog’una başarılar diler, yeni yazılarını bekleriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir